Yazılım Nedir?

Şahsi ve ticari iş ve işlemlerinizde klasik yöntemlerle yaptığınız hesapları, aldığınız notları, kayıtları ve belgeleri depolamanız ve yönetmeniz için yazılım uzmanları tarafından hazırlanmış programlardır.

Temelde yazılımları;

 1. Bilgisayar Yazılımları
 2. Web Yazılımları
 3. Makine Yazılımları

olarak sıralayabiliriz.

 

Yazılım Dili Nedir?

Yazılımların hazırlanması için kullanılan komutların oluşturduğu dillerdir. Günümüzde sayıları oldukça artmıştır.

 

 

İşim İçin Hangi Yazılımı Tercih Etmeliyim?

Gerekli ar-ge çalışmaları yapılmış, profesyonel bir ekip tarafından ve kurumsal bir yapı içerisinde geliştirilmiş olan her yazılım tercih edilebilir. Burada önemli olan bu belirli kriterleri geçen yazılımlar içerisinde ihtiyacınıza en doğru cevap verecek olan yazılımı tercih edebilmektir. Wematek olarak bu konuda en doğru tercihi yapabilmeniz adına size hizmet veriyoruz.

 

Yetkili Satıcısı Olduğumuz Yazılımlar

İş ortaklarımızın yazılımlarını, özel yazılım geliştiren bir firma olmanın avantajıyla son kademe imkanlar ile sunmaktayız. Eğitim, script yazımı ve satışı noktasında Wematek ile çalışmanın keyfine varın!

ERP Yazılımları

Şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz yazılımlardır. Çeşitli modüller ile işlerinizi kolaylaştırırlar. Bu modüllerden bazıları;

 • Cari
 • Stok
 • Gelir – Gider
 • Fatura / E-Fatura Yönetimi
 • Hızlı Satış
 • Lojistik
 • Personel Takibi
 • ve diğer bazı modüller

Mağaza & Market Yönetimi – Barkodlu Hızlı Satış Yazılımları

Market ve Süpermarket gruplarında kasa, cari, stok, hızlı satış, barkod, fatura, yazar kasa ve terazi işlemleri başta olmak üzere ihtiyaç olan tüm özellikleri içerisinde barındıran yazılımlardır.

E-Ticaret Yazılımları

Ofisinizdeki sunucunuz ile entegre çalışan, ERP yazılımınızın stoklarını, fiyatlarını, görsellerini ve diğer gerekli tüm bilgilerini internet sitenize aktarabilen, pazar yeri siteleri ile entegre çalışabilen bir web yazılımının olmasını kim istemez ki ? İşte tam da bu noktada Wematek olarak biz Türkiye’nin en büyük yazılım firmalarının bayisi olarak hepsinin nasıl en uyumlu ve ortak çalışabileceği noktasında tam yetkiliyiz, siz değerli müşterilerimizi bu konuda en doğru ve en başarılı yazılım çözümlerine ulaştırma konusunda Amasya’da tekiz.

Restaurant Yazılımları

Mutfağından kasasına iş yükü oldukça yüksek olan yeme içme sektörümüzün gözbebeği restaurantlarımız bu konuda en şanslı sektör mensuplarıdır. Zira bu şans yalnızca bu yazılımlara sahip olmakla elde edilebilmektedir. Bir sektör düşünün ki tüm işlerini yazılım yapsın. Bir restaurant sahibi olarak bu alana yapacağınız yatırım işlerinizi arttırırken personel ve iş yükünüzü muazzam ölçüde azaltacaktır. Ayrıca online platformlar ile entegre çalışabilen yazılımlarımız sayesinde yemeksepeti gibi sipariş hacmi yüksek siteler ile entegre olarak satış hacminizi de arttırıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Wematek bir proje merkezidir. Web siteleri, mobil uygulamalar ve yetkilisi olduğu yazılımlar sayesinde size paket ve özel yazılım seçenekleri sunar. Eğer mevcuttaki yazılımlar size hitap etmiyor ise, özel bir çözüme ihtiyacınız var ise yine her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Amasya Yazılım konusunda Wematek ile bir adım daha önde! Eğer bir yazılıma ihtiyacınız var ise, bu konuda alanında uzman, sektörde uzun yıllar deneyimli bir uzman ile çalışmanın avantajını kaçırmayın.

Amasya Yazılım Firmaları açısından pek çeşitliliğe sahip değil. Bu durum elbette bir tekelleşme dezavantajını da birlikte getirmektedir. Klasik hazır yazılım & paket yazılım satan firmaların dışında, bünyesinde birden fazla yazılım uzmanı bulunduran Amasya yazılım firmaları tercihiniz olmalıdır. Size çözüm üretme noktasında en iyi tercih Amasya için yazılım firmaları arasında Wematek olacaktır.

 

Ücretsiz Yazılım Teklifi ve Demo Talebi

Wematek
Destek ve İletişim

Hizmet ve Satış Hattı

Destek ve Yardım Makaleleri

Sosyal Medya