Kariyer Fırsatları

Wematek kariyer imkanları!

Bizimle çalışma talebinizi itina ile inceleyerek size mutlaka dönüş yaparız. Amasya İş İlanları sayfalarını gezerek Amasya iş başvurusu imkanlarından istifade etmek isteyen değerli hemşerilerimizin arasından kendisini bize layık, bizi de kendisine layık gören herkes ile tanışıp görüşmekten memnuniyet duyarız.

 • Eğitim Durumunuz

  Eğitim durumunuz hakkında özet bilgilere yer verin.

 • Temel Bilgileriniz

  Yaşınız, yaşadığınız yer, medeni haliniz gibi bilgilere yer veriniz.

 • İletişim Bilgileriniz

  Adresiniz, telefon numaranız, e posta adresiniz gibi bilgilere yer verin.

 • Yetkinlikleriniz

  Yalnızca etiket değil, bizim için uzmanı olduğunuz alanda deneyimleriniz ve özel yetenekleriniz daha önemli!

 • Diğer Detaylar & Özet Bilgiler

  Üniversite mezunu değilseniz ya da özel uzmanlık alanınız yok ise dert etmeyin. Eğer kendinizi bir alanda yetiştirmek istiyorsanız meslek edinme desteklerimiz, eğitim programlarımız ve insan kazanma politikamız ile yanınızdayız!

  Yeterli bilgileri sağlayın, CV formatında, excel ya da word ortamında göz boyayacak evraklar hazırlamanıza gerek yok. Meramınızı anlatan ve yukarıdaki bilgilerin de içerisinde olduğu bir mektup dahi bizim için yeterli.

  Wematek Kariyer İmkanları

  Wematek kariyer imkanları sınırsızdır. Yalnızca bilgisayar değil, koca bir teknoloji firması olarak her alanda istihdam seçeneklerimiz mevcut.

  Amasya İş Başvurusu

  Amasya genelinde iş arayışındaysanız doğru adrestesiniz! Kendinizi yenilikçi, azimli ve teknolojiyi seven birisi olarak tanımlıyorsanız Wematek kariyer hedeflerinizde en iyi seçenek! İş imkanları sınırlı olan şehrimizde özellikle vizyon sahibi hemşehrilerimizin daha mantıklı, yüksek hayat standartlarına sahip iş arayışını anlayışla karşılıyoruz. Bu bağlamda onlara en iyi çalışma ortamını, en iyi hayat standartlarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

  Bizimle Linkedin hesabımıza bağlantı isteği göndererek özgeçmiş paylaşımı yapabilirsiniz. İş başvurusu yapabilirsiniz.

  Başvurularınızda etkili özgeçmiş oluşmak için görsel tasarımlar kullanmak yerine kendinize ait bir internet sitesi paylaşmanız daha mantıklı olacaktır. Eğer kendinize ait bir internet siteniz var ise bunu paylaşmanız, eğer talep ettiğimiz bilgiler yönünden eksik bir site değilse en mantıklı seçenek olacaktır.

  Amasya; yazılım istihdamı noktasında yok denecek kadar az sayılarda istihdam sunan şehirlerimizden biridir. Wematek olarak biz bu gerçeği değiştirmek için yaratıcı projeler gerçekleştirmekteyiz. Özellikle yazılım tarafında gerçekleştirdiğimiz bu projelerde her iş kolundan çalışanlara ihtiyaçlarımız dönem dönem bulunmaktadır.

  Belirli prosedürler gereği bu projelerin tamamını paylaşmasak ta, görüşmeye gelen arkadaşlarımız ile bunları birlikte değerlendirmekteyiz. Wematek Kariyer imkanları ile tanışmak, bizimle tanışmak ve Amasya iş başvurusu seçenekleri arasında Wematek kariyer imkanını değerlendirmek için sizi her zaman şirketimize beklemekteyiz.

   

  Wematek Kariyer imkanları haricinde bizimle iletişim kurabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Şehrimize, insanımıza ve gençlerimize katma değerli işler ortaya koymaları için üzerimize düşen her türlü göreve hazır olduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

  Wematek
  Destek ve İletişim

  Hizmet ve Satış Hattı

  Destek ve Yardım Makaleleri

  Sosyal Medya