Wematek

Şirketimiz Hakkında
You are here:

Biz Kimiz

Wematek Yazılı W harfinden türetilmiş ikonuyla wematek logotypeı 100px yüksekliğinde

Wematek Bilişim Yazılım Güvenlik Network Proje Destek Hizmetleri Amasya’da faaliyetlerine devam eden, 2018 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Kişisel ve ticari kullanım amaçlı tüm teknolojik ürünler olan; bilgisayarlar, yazılımlar, güvenlik ve network sistemleri, mobil cihazlar başta olmak üzere tüm teknolojinin üretim, tedarik, bakım ve teknik destek hizmetlerini yürütmekteyiz.

Alanında eğitimli, tecrübeli ve donanımlı ekibimiz ile profesyonel teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Klasik müşteri memnuniyeti vaatleri dışında günümüzde en önemli kavram olan empatinin ticari olarak da hizmetlerimizde bizi müşterilerimizden yana kaygılandıracak bir olgu olduğunu savunuruz.

Koşulsuzca müşterilerimizin ürünlerini kendi ürünümüz gibi ve ihtiyaçlarını da kendi ihtiyacımız gibi benimser, daha fazla satış daha fazla kazançtan ziyade, uzun vadede müşterimizi kazanmanın daha büyük yatırım olduğunu yani kısaca ürüne ve maddi kazanca değil insana yatırımın daha akılcı bir yatırım olduğunu biliyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

En iyisiyle çalışma güdüsünün sizi yönlendirmesine izin verin. Sizi sürekli bir şeyler satın almaya yönlendiren değil, sizi mevcut imkanlar ile çözüme ulaştırmayı öncelikli gören profesyonellerle yolunuza devam edin.

 • Bilimsel metodlarla ilerleriz.
 • Bölgenin en uygun fiyatlarını ve en iyi kalitesini sunarız.
 • Teknoloji firması olarak yakışanı yapar, son teknolojiden istifade ederiz.
 • 7/24 teknik destek sunarız.
 • Yazılım ve donanım uzmanı olarak tecrübeli ve eğitimli bir kadro ile sorunlarınıza çözüm üretiriz.
 • Klasik deneme yanılma yöntemleri ile değil, test ederek, analiz ederek ve profesyonel metodlarla çalışırız.
 • Sahada, evde, işyerlerinde ve kendi işletmemizde kurumsal iletişimi savunuruz.
 • Önceliğimiz mutlaka sizin çıkarlarınızdır.

Deneyimlerimiz

Yazılım Geliştirme - 17 Yıl
Teknik Servis - 15 Yıl
Network & Güvenlik Sistemleri - 7 Yıl
Kurumsal Yazılım Çözümleri - 10 Yıl
Web Siteleri ve Reklam Faaliyetleri - 15 Yıl
Haberleşme ve İletişim Cihazları - 10 Yıl

Kurucumuz Hakkında

Wematek Kurucusu Salih ÖNDER Kişisinin beyaz arkaplan önünde vesikalık fotoğrafı

Salih ÖNDER

Kurucu, Yazılım Uzmanı

Email: salih@wematek.com
Whatsapp: 0 (552) 218 90 00

Doğum T.  – Yeri

1991 – Amasya

Eğitim Geçmişi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi –  Bilgisayar,

Anadolu Üniversitesi – Maliye,

Mustafa Kemal Üniversitesi – Güvenlik

Güzel Amasya’mızın bir bireyi ve sevdalısı olarak şirketimizi kurmadan önce 2018 yılında başta önemli bir devlet kurumundaki bıraktığım görevimin ardından çeşitli girişimlerde bulundum. Uzmanlık alanlarımdan devlette ve özel sektörde yürüttüğüm görevlerimin bazılarını;

 • Yazılım Uzmanı
 • Network & Güvenlik Uzmanı
 • Bina & Tesis Güvenliği Koordinatörü & Teknolojik Koruma Faaliyetleri Uzmanı

olarak sıralayabilirim.

Buralarda yürüttüğüm projelerimi tamamladıktan sonra çıktığım bu yolda en önemli hedefim katma değerli işler yürütmek, insan kazanmak ve insan yetiştirmektir.

Özellikle yazılım alanında şehrimize ve değerli hemşehrilerimize ilerleyen yıllarda – özellikle pandeminin getirdiği olumsuz koşulları atlattıktan sonra – kişisel eğitimler, meslek edindirme ve kişisel gelişim amaçlı, kariyer amaçlı kurslar açarak gençlerimizin doğru hedeflere yönelmelerine ve refah seviyesi yüksek işlerle meşgul olmalarına vesile olmak niyetindeyim.

Vizyonumuz

Kuruluş amacımız olan vatana millete faydalı bireyler yetiştirmek ve tüzel kişilik yaratmak. Toplumsal değerlerimizin ışığında ivmeli, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen, rekabeti hoşgörü ve iş birliktelikleri ile sonsuz kılan, güven merkezli, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

Misyonumuz

Bilgisayar, yazılım, network, güvenlik ve diğer hizmet verdiğimiz tüm alanlarda Amasya başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında tüm müşterilerimize katma değerli, yenilikçi, yaratıcı ve bilimi rehber ve kaynak edinmiş hizmetler sunmak. Amasya başta olmak üzere çevre illerden başlayan (Tokat, Samsun, Çorum) hizmet ağını genişleterek hizmet kalitesi ve marka bilincini tüm Türkiye’ye yaymak. En ileri hedef olarak ülkemizin dışa bağımlılığını başta yazılım olmak üzere bir çok alanda azaltmak.

Marka bilinirliğini arttırarak yerelde Amasya genelinde ve diğer hizmet bölgelerinde teknoloji firması denildiğinde akla gelen ilk firma olmak. Bölgenin gurur kaynağı olmak, ülke ve dünya çapında bilinen, övülen işlerin sahibi olmak. Bu alanda en iyileri yetiştirmek, istihdam etmek ve yurtiçi – yurtdışı global firmalarda istihdam yolunda bir basamak olmak.

Tanıştığımıza Memnun Olduk!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Memnuniyet derecenizi bize Google üzerinden bildirmek istemez misiniz ?

 

Google’da Bizi Puanlayın

Ne Dediler ?

Bizimle Çalışmanın Faydaları

Çözüm Odaklıyız

Önceliğimiz o anki sorunu gidermektir. Sorunun gelmişini, geçmişini daha sonra irdelemek ve tekrarlanmaması için sizinle gerekli tedbirleri çay eşliğinde konuşmak bize mutluluk katar.

Üstün Başarı

Bölgemizde hizmet verme şansı yakaladığımız bir çok müşterimizin taktirini kazandık. Yüzlerce referanslarımızın arasına katılırsınız.

Bilim & Teknoloji

Bilimin ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanırız. Her ne yapıyorsak, mutlaka teoride ve pratikte mühendislik açısından kabul görmüş bir metodu uyguluyoruzdur.

Katma Değerli Hizmet

Sevdiğimiz işi yapıyor, severek yapıyor ve yaparken hepimizin çıkarlarını gözetiyoruz.
no image

Wematek
Destek ve İletişim

Hizmet ve Satış Hattı

Destek ve Yardım Makaleleri

Sosyal Medya